Зінченко допоміг "Ман Сіті" перемогти команду Ярмоленка у чемпіонаті Англії

У 26-му турі чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Сіті" переміг "Вест Гем" із рахунком 2:1

Український футболіст Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "Манчестер Сіті" та відіграв весь матч на лівому фланзі оборони. На 68-й хвилині він взяв участь у комбінації, яка призвела до вирішального голу у ворота лондонців у виконанні Джона Стоунса.

Ще один українець – Андрій Ярмоленко – не грав за "Вест Гем" через травму.

За його відсутності лондонці чинили гідний опір лідеру чемпіонату Англії у першому таймі. На гол Рубена Діаса вони відповіли точним ударом Мічейла Антоніо. Проте, по перерві команда Хосепа Гвардіоли розставила все по своїх місцях та перемогла 2:1.

"Манчестер Сіті" набрав 62 очка та випереджає найближчих переслідувачів у турнірній таблиці – "Манчестер Юнайтед" та "Лестер" – на 13 пунктів.

"Вест Гем" набрав 45 балів та йде четвертим.