Тренуватись важче, ніж вчити мову, - лідер збірної України Малиновський про життя в Італії

Український хавбек "Аталанти" Руслан Малиновський зізнався, що тренуватись йому важче, ніж вивчати італійську мову

Про це повідомляє Tuttomercatoweb.

За словами Малиновського, він в Італії вже давно і йому залишилось ще трішки підучити мову.

"Отримав відмінну передачу від Мюріеля, було багато простору, тому я вирішив пробити. Це був хороший, важливий гол, тому що забитий наприкінці тайму. Для нас це хороший результат. Важче вчити італійську мову, чи тренуватися у Гасперіні? Думаю, на тренуваннях важче. Я тут вже давно, мені потрібно ще трохи підучити мову, - сказав Руслан Малиновський.

У матчі 24-го туру Серії А проти "Сампдорії" (2:0) Малиновський вийшов у стартовому складі "Аталанти" та відкрив рахунок на 40-й хвилині. Для українця цей гол став другим у нинішньому сезоні, також на його рахунку три результативні передачі.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb