Німеччина - Україна 3:3: онлайн-трансляція першого матчу збірної під керівництвом Реброва

12 червня у Бремені збірна України зіграла внічию 3:3 з Німеччиною у першому матчі Сергія Реброва на посаді головного тренера національної команди. Еспресо провів текстовий онлайн матчу

Коротко

Збірна України невдало розпочала матч та пропустила вже на 6-й хвилині, коли забив Ніклас Фуллькруг. Попри це, на перерву команда Сергія Реброва пішла з перевагою у рахунку. На 19-й хвилині забив Віктор Циганков. Ще за 4 хвилини Антоніо Рюдігер після удару Михайла Мудрика відправив м'яч у свої ворота.

Невдовзі після перерви Циганков зробив дубль та перетворив становище господарів поля на ще складніше.

Німеччина не здалася та зуміла зрівняти рахунок. Кай Гаверц на 83-й хвилині скоротив відставання, а у компенсований час заробив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Йозуа Кімміх.

18:45
12 червня, 2023 понедiлок

Товариський матч

Німеччина - Україна 3:3

Голи: Фуллькруг, 6, Гаверц, 83, Кімміх, 90+1 (пен.) - Циганков, 19, 56, Рюдігер, 23 (авт.)

20:57
90' Гаверц заробив пенальті, Соболь порушив правила
20:55
90' Пішла остання хвилина основного часу, Німеччина атакує
20:55
88' Рюдігер ледве не вивів сам на сам Гаверца, Трубін випередив німецького футболіста
20:52
85' Німеччина пішла на вирішальний штурм, команда Фліка намагається врятуватися від поразки, складно доводиться українцям
20:50
Матвієнко програв боротьбу в карному майданчику Гаверцу, та поки сигналізував про порушення, німецький футболіст переправив м'яч у сітку
20:49
83' Гол, пропускає збірна України