Олімпіада-2022: Українська біатлоністка Джима не скористалася ще одним шансом на нагороди на Іграх у Пекіні

На Олімпійських іграх у Пекіні українська біатлоністка Юлія Джима посіла у гонці переслідування 13-те місце

У гонці переслідування реальні шанси поборотися за медалі мала лише одна українка - Юлія Джима, яка фінішувала у спринті восьмою та йшла на дистанцію з відставанням у 1 хв 08 сек від Марте Олсбю Ройзеланд з Норвегії.

Джима невдало розпочала гонку та через один промах скотилася на 12-ту позицію. Українці вдалося покращити становище після точної другої стрільби, яка вивела її на шосте місце. Однак ще одне штрафне коло на третьому вогневому рубежі остаточно викреслило Джиму із претенденток на нагороди.

У підсумку українка схибила ще двічі та фінішувала 13-ю. Ще одна українка - Анастасія Меркушина - з двома промахами стала 25-ю. Третя представниця нашої збірної Ірина Петренко заробила чотири штрафні кола та фінішувала 55-ю.

Третє поспіль олімпійське золото у Пекіні здобула Ройзеланд, яка також виграла спринт та змішану естафету. Срібло відстояла шведка Ельвіра Еберг, а бронзу виграла норвежка Тіріл Екхофф.