Північна Македонія - Україна 2:3: онлайн-трансляція відбіркового матчу Євро-2024

У п'ятницю, 16 червня, збірна України перемогла у Скоп'є Північну Македонію у кваліфікації Євро-2024 - 3:2. Еспресо провів текстовий онлайн гри

Коротко

Збірна України невдало розпочала матч та поступалася після першого тайму 0:2. Забили Еніс Барді, який реалізував пенальті, та Еліф Ельмас.

По перерві команді Сергія Реброва вдалося перехопити ініціативу та здійснити камбек. Ілля Забарний скоротив відставання, а Михайло Мудрик на 67-й хвилині зрівняв рахунок.

На 73-й хвилині македонці залишилися у меншості після вилучення Вісара Мусліу. Україна скористалася чисельною перевагою за 10 хвилин -  перемогу нашій національній команді приніс Віктор Циганков.

22:18
16 червня, 2023 п'ятниця

Відбір Євро-2024

Група С. 3-й тур

Північна Македонія - Україна 2:3

Голи: Барді, 31 (пен.), Ельмас, 39 - Забарний, 63, Конопля, 67, Циганков, 83

Вилучення: Мусліу, 67 (Північна Македонія)

23:40

Фінальний свисток! Україна здійснила неймовірний камбек та перемогла Північну Македонію 3:2

23:39
90+3' Замість Циганкова грає Зубков
23:38
90+3' Українці впевнено контролюють м'яч та виграють важливі секунди
23:36
90+1' Рефері компенсував 4 хвилини
23:35
90' В України замість Мудрика на поле виходить Сидорчук
23:34
90' Українці тримають м'яч, головне не поспішати та не помилятися
23:34
90' Пішла заключна хвилина основного часу
23:32
88' Македонці йдуть вперед. Тепер вже їм треба рятуватися від поразки
23:30

Мудрик віддав верхом передачу на Циганкова, який головою переправив м'яч у сітку