Чому хейтери Сил оборони та Нацполіції почуваються безкарно
Чому українська вчителька Вікторія Сичова виправдовує вбивство української поліцейської? Бо може*
Бо знає, що їй за це нічого не буде. Бо на тринадцятий рік війни не прийнято закон, що захищає українських військових і силовиків від інтернетних "воїнів".
Ми сміялися над росіянами, коли вони за комент в інтернеті садили на пʼять років. Але наш ворог розумний і системний. Рішення обмежити свободу слова під час війни було дуже правильним рішенням. У Росії в принципі немає жодних публічних проявів сумнівів у своїй армії. Росіяни пишаються своєю армією і підтримують її. Їхнє суспільство згуртоване і все разом бажає нашої смерті.
Через те що ми граємося у свободу слова з тими, хто на неї не заслуговує, в Україні на армію і поліцію почала п*здіти спочатку одна Кончена, а потім за нею підтягнулися і всі інші мамкині експерти зі своїх схронів.
Щоб виправдати свою слабкість і страх, вони почали справжнє цькування армії та держави Україна в цілому.
І у нас немає чим протидіяти — люди пишуть листи Лісовому, щоб що? Щоб премію зняв? Чи засудив на загальних зборах? Тварина буде безкарною. Три дні сидить на попі повно і нуль наслідків.
Читайте також: Львів, Миколаїв. Поліції, як і всій Україні, оголосили війну
Цілі народні депутати роблять політичні карʼєри на хейті поліції та Збройних сил. І на це немає протидії, бо депутати думають про вибори і їм по барабану та держава і перемога у війні.
Треба терміново закон про інформацію під час війни. Маємо підіймати авторитет армії, поліції, держави, а не витоптувати у багнюку! Це питання національної безпеки й ставитися до нього треба відповідно.
І ні, ми не станемо Росією, коли обмежимо права ідіотів бажати смерті своїм Силам оборони. Ми боремося за свою землю з переважаючим ворогом, і ми маємо використати всі можливості, щоб вижити. В тому числі й заткнути роти конченим, які не розуміють, що вони роблять.
*Публікується зі збереженням стилю автора
Про автора: Сергій Марченко, експерт ринку праці, блогер, військовослужбовець
Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
- Актуальне
- Важливе