Інтерв'ю Франциска: наратив російської пропаганди на Заході

Черговий "миротворчий" вислів римського Папи, який Reuters поширили з інтервʼю місячної давнини, нагадав про важливість відділяти суть від нашарувань, які її прикривають. Власне, "зерно від полови", що мало б бути зрозуміле Понтифіку

Бо навіть розʼяснення Ватикану — мовляв, Папа мав на увазі не капітуляцію, а переговори — насправді ситуацію не рятує.

Один з наративів російської пропаганди на Заході — мовляв, ми хочемо миру, а українців злий Захід (англосакси, масони, рептилоїди — обрати до смаку аудиторії) змушує воювати.

Закликати до переговорів українців — це слідувати в річищі цієї пропаганди. При тому ігноруючи правду (а це ж наче неприпустимо для священника). Бо правда в тому, що Росія напала на Україну в реалізації загарбницьких марень свого керівництва, підтримуваних міфологією, згодованою масам і чудово ними засвоєною.

У Кремлі вважають, що "виправляють кривину історії". Вони лізтимуть, доки їх не зупинять. Власне, Путін ще восени 2021 року оголосив світу ультиматум — НАТО має забратися за межу 1997 року. Поки що. Це — заявлена мета на найближчі роки.

Читайте також: Папа з білим прапором

Будь-які здобутки на цьому шляху Росія перетворюватиме на ресурс подальшої експансії. А для підкорених народів це означатиме колонізацію і знищення. Страждання не для Спасіння, а до загибелі зі злої волі загарбника.

Самозрозумілі для нас речі треба знову і знов, усіма способами доносити до західних еліт і суспільств. Тільки так можна зірвати ширму, якою московити та ініційовані ними силуються прикрити правду.

Вже Європарламент у багато цитованому останнім часом 42 пункті Резолюції на підтримку України буквально благає українську владу використовувати для цього всі можливості.

Бо якщо на Заході восторжествує думка, яку проводить нині Папа — за кордон декому самовпевненому втекти можна й не встигнути.

Джерело

Про автора. Ростислав Павленко, український політик, політолог, політтехнолог, викладач. Народний депутат України IX скликання

Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.