Єрмак заявив, що піде на фронт, - New York Post

Андрій Нестеренко
29 листопада, 2025 субота
04:12

У повідомленні журналістці видання New York Post колишній голова Офісу президента Андрій Єрмак сказав, що відправиться на фронт

Зміст

З Єрмаком спілкувалася репортерка New York Post Кейтлін Дорнбос. Скріни повідомлень журналістка також поширила у Х (колишній Twitter).

"Я йду на передову і готовий до будь-яких репресій. Я чесна та порядна людина", - сказав він.

Єрмак також перепросив, що більше не зможе відповідати на дзвінки журналістки. 

"Я служив Україні та був у Києві 24 лютого 2024 року (скоріше мав на увазі - 2022 рік, - Ред.). Можливо, ми знову побачимося. Слава Україні", - додав ексголова ОПУ.

"Мене осквернили, і мою гідність не захистили, попри те, що я перебуваю в Києві з 24 лютого 2022 року", – сказав він. "Тому я не хочу створювати проблем для Зеленського; я йду на фронт".

Інших деталей щодо свого рішення (як от - коли він поїде на передову та в якій ролі) він не повідомив.

"Мене обурює бруд, який на мене виливають, і ще більше мене обурює відсутність підтримки з боку тих, хто знає правду", – додав Єрмак.

  • 28 листопада Андрій Єрмак написав заяву про звільнення з посади голови Офісу президента Україна. Володимир Зеленський відставку схвалив відповідним указом. 29 листопада він проведе консультації стосовно нового керівника ОП.
  • У п’ятницю, 28 листопада, співробітники НАБУ і САП провели обшуки у вже екскерівника Офісу президента.

НАБУ готує підозру Єрмаку? 

Видання Дзеркало тижня із посиланням на джерела повідомляє, що НАБУ готує Андрію Єрмаку підозру. Вона може бути пов'язана із його зацікавленістю одним із будинків кооперативу "Династія". 

За даними журналістів, цей зв'язок може бути зафіксований на записах, зроблених в кабінеті бек-офісу фігуранта справи "Мідас" Тимура Міндіча. Йдеться про будинки на території колишньої бази відпочинку "Сонячна".

"Bihus.info ще влітку з'ясували, що там біля річки на 8 гектарах землі компанія, пов'язана з ексвіце-прем'єром Олексієм Чернишовим, зводить чотири будинки, кожен з яких - це плюс-мінус 1000 м². До маєтку ще додаються господарські будиночки площею 300+, а то й 500 м². Також за даними журналістів, там цілком ймовірно, планували побудувати й причал. За дозвільними документами, будівництво усього вищеперерахованого задекларовано на рівні 300-400 доларів за квадрат. І це без врахування всіх тих господарських літніх будинків і альтанок", - йдеться у матеріалі. 

Першим про проведення обшуків у Єрмака повідомило видання Українська правда. Журналістам вдалося зафільмувати, як на територію урядового кварталу проходять кілька співробітників НАБУ.

Що передувало? 

Раніше нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк стверджував, що Андрій  Єрмак фігурує на плівках "Міндіча" під кодовим іменем "Алі Баба".  

Експредставник президента у Верховній Раді та Конституційному Суді, народний депутат від фракції "Слуга народу" Федір Веніславський виступив за відставку голови ОПУ.

22 листопада президент Володимир Зеленський затвердив склад української делегації для участі в переговорах із США, міжнародними партнерами та Росією щодо досягнення миру. Її очолив Андрій Єрмак. 

Згодом видання "Дзеркало тижня" з посиланням на джерела в Офісі президента та правоохоронних органах опублікувало матеріал, де йшлося про те, що Володимир Зеленський призначив Єрмака головою переговорної делегації зі США попри те, що дізнався про підготовку очільнику ОП підозри від НАБУ. 

Теги:
Читайте також:
Київ
+27.8°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, середа
24 червня
17:40
Огляд
Руслан Кравченко
"Прийду за кожним особисто": що встиг і чого не зміг Руслан Кравченко за рік на посаді Генерального прокурора
17:30
прапори Україна Польща
Відбудова України вигідна всій Європі, а Польща готова стати мостом до ринку ЄС, — заступниця голови Сейму
17:23
Огляд
АЗС Amic Energy
Розслідування виявило, що співвласник мережі заправок Amic пов'язаний з топменеджментом російського Лукойлу, – "Слідство-інфо"
17:02
Олімпійська збірна РФ
"Війна і допінг більше не будуть бар'єром": МОК розглядає зміни до хартії, які можуть повернути РФ до спорту
17:01
OPINION
Більшість війн програються, коли сиплеться тил
16:29
ФІФА
Один жереб замість двох: ФІФА домагається зміни правил пенальті у плей-оф ЧС-2026
16:22
Окупанти вдарили по кінотеатру в центрі Конотопа: шестеро постраждалих
16:10
Володимир Зеленський і Кароль Навроцький
Не лише через УПА: Навроцький мав два приховані мотиви забираючи орден у Зеленського, — польські ЗМІ
15:57
Дальність польоту 150 км: в Україні випробовують новий розвідувальний дрон Sweetheart
15:24
Українські дрони вдруге за тиждень атакували НПЗ у Капотні поблизу Кремля
Московський НПЗ після ударів українських дронів запрацює не раніше 2027 року, — Reuters
15:13
доповідь ГУР Зеленському
РФ змушена знімати ППО з регіонів для прикриття Москви й Керченського моста. Зробимо висновки, – Зеленський
14:56
Вінісіус Жуніор та Ашраф Хакімі (ліворуч), Бразилія - Марокко, ЧС-2026
Бразилія, Шотландія та Марокко б'ються за плейоф: розклад матчів та трансляцій вирішального туру
14:40
фахівець з розмінування
На Херсонщині РФ убила 24-річного працівника міжнародної гуманітарної організації NPA
14:24
Оновлено
Конференція з відбудови України у Римі
Гданська конференція з відбудови України: які результати очікувати
14:22
ЗСУ
"Російські генерали посувають лінію фронту єдиним доступним їм способом –  клавіатурою": в ЗСУ заперечили брехню РФ про захоплення села на Сумщині
14:01
OPINION
Що не так з цінами в Україні? Популярно про інфляцію
14:00
Сергій Лавров
Лавров заявив, що Росія не зупинятиметься на лінії фронту заради переговорів з Україною
13:48
ДБР
​ДБР почало розслідування за фактами, оприлюдненими в резонансному розслідуванні про штурмовий полк "Скеля"
13:06
Оновлено
У Генштабі розповіли про наслідки удару по найбільшому в РФ центру космічного зв'язку під Москвою
12:55
Польща
За конструктивне вирішення історичних суперечок із Польщею виступають 90% українців, – опитування КМІС
12:41
Ексклюзив
Путін на зустрічі зі своїми силовиками (22.05.2026)
Якби не дурний Путін, не було б розмов про приєднання України до ЄС, - сейм Литви
12:29
Оренбурзький ГПЗ
Сили оборони вразили в Оренбурзі газопереробний завод та єдине у РФ виробництво гелію для ракет
12:26
Андреас Умланд
Європі варто готуватися до розпаду РФ, а не лише до зміни російського режиму – Андреас Умланд
11:55
Ексклюзив
Керченський міст
Кримський міст став одним із найбільших "бермудських трикутників" втрат російської системи ППО, - Долінце
11:39
Оновлено
головна електропідстанція Севастополя
СБС підтвердили удари по електропідстанції в Севастополі, а СБУ - по системах ППО й військових аеродромах у Криму
11:25
OPINION
Чи варто Зеленському було їхати в Гданськ?
11:24
долар євро валюта обмін
Курс валют на 24 червня: скільки коштує долар, євро та злотий
11:18
Оновлено
"Тільки в бак": щонайменше в 19 регіонах РФ влада ввела обмеження на продаж бензину
11:10
Ексклюзив
Микола Княжицький
Шкодую, що на конференції у Гданську немає президента України, - Княжицький
11:08
Піт Геґсет
Геґсет прибирає з посади командувача армії США в Європі, який відповідав за допомогу Україні, - FT
11:00
OPINION
Євроскептики поволі відхрещуються від проросійськості
10:36
Володимир Зеленський і Дональд Туск
Туск назвав відсутність Зеленського на конференції в Гданську жестом деескалації
10:19
Росія та Білорусь військові навчання
Як розгортатимуться події у Білорусі після ультиматуму Зеленського щодо ретрансляторів, - прогноз ISW
10:17
Ексклюзив
Зеленський та Путін
Новий раунд старих вимог: Золкіна пояснила, чому Кремль знову просуває 28 пунктів у переговорах
09:07
Інфографіка
Кубок світу, чемпіонат світу 2026, ЧС-2026
Мессі з Аргентиною та ще 6 збірних вже у плейоф: який вигляд мають турнірні таблиці ЧС-2026 після 2-го туру
09:05
Ексклюзив
російські окупанти, армія РФ, окупант, агресор
Щоб замаскувати свої злочини: Погомій про поширення росіянами сибірської виразки на ТОТ Херсонщини
09:00
Оновлено
Українські аси вперше показали, як нищать ворога КАБами власного виробництва, а на фронті відбувся 251 бій: підсумки роботи Сил оборони на ранок 24 червня
08:55
У Резерв+ з'явилися фото власників
У "Резерв+" тимчасово недоступні деякі сервіси
08:23
путін
У ISW пояснили, що стоїть за заявою Путіна про готовність РФ до переговорів з Україною "на базі стамбульських домовленостей"
08:17
Сенат США
Сенат схвалив резолюцію про припинення воєнних дій США проти Ірану. Трамп назвав невдахами республіканців, які її підтримали
Більше новин