"Реал" переміг "Барселону" та вийшов у лідери чемпіонату Іспанії

У 30-му турі чемпіонату Іспанії з футболу "Реал" у Мадриді переграв "Барселону" у Ель-Класико

У Мадриді "Реал" повів у рахунку вже на 13-й хвилині, коли ефектним ударом п'яткою м'яч у ворота переправив Карім Бензема.

На 28-й хвилині перевагу команди Зінедіна Зідана збільшив Тоні Кроос, після удару якого зі штрафного м'яч зрикошетив у ворота одразу від двох каталонців.

"Барселона" скоротила відставання на 60-й хвилин зусиллями Оскари Мінгуеси.
"Реал" догравав матч у меншості після вилучення на 90-й хвилині Каземіро, проте втримав перемогу.

Український голкіпер мадридців Андрій Лунін весь матч просидів у запасі.

"Реал" переміг "Барселону" 2:1, набрав 66 очок та вийшов на перше місце в чемпіонаті Іспанії. Команда Зідана за додатковими показниками випередила "Атлетико", який також має 66 пунктів та матч у запасі.