Розкішний асист Зінченка не врятував "Ман Сіті" від несподіваної поразки в матчі з "Лейпцигом"

У 6-му турі групового раунду Ліги чемпіонів англійський "Манчестер Сіті" несподівано програв "Лейпцигу" з Німеччини

Матч закінчився домашньою перемогою "Лейпцига" з рахунком 2:1. Перший гол "Манчестер Сіті" пропустив на 24-й хвилині, коли забив Домінік Собослай. На 71-й хвилині Андре Сілва подвоїв перевагу німців.

Український захисник Олександр Зінченко, який вийшов на матч з перших хвилин, не міг дозволити, щоб "Ман Сіті" закінчив зустріч без голів. На 77-й хвилині Зінченко виконав бездоганну поперечну передачу на 40 метрів, яку головою замкнув Ріяд Марез.

На 83-й хвилині правий захисник "Сіті" Кайл Вокер отримав червону картку і залишив англійців у меншості.

За підсумком групового етапу ЛЧ перемогу в квартеті A здобув "Манчестер Сіті", який набрав 12 очок і з першого місця вийшов в плей-офф. Другу позицію посів ПСЖ, французи також зіграють в 1/8 фіналу.

"Лейпциг", у якого 7 балів, зіграє у Лізі Європи, а для "Брюгге" єврокубковий сезон завершений.