УПЛ: "Ворскла" зіграла внічию з "Олександрією", результати інших матчів 4-го туру

У понеділок, 12 вересня, 4-й тур чемпіонату України з футболу завершився матчами "Ворскла" - "Олександрія" та "Інгулець" - "Минай"

У стартовому матчі 4-го туру УПЛ львівський "Рух" впевнено переміг луганську "Зорю" з рахунком 3:1. Хет-трик оформив Таллес. За гостей забив Назарій Русин.

"Шахтар" у 4-му турі здобув у Львові вольову перемогу над "Чорноморцем". Одесити вийшли вперед на 9-й хвилині, коли забив Максим Брагару. Донеччани відігралися на 74-й хвилині зусиллями Мар'яна Шведа. Перемогу команді Ігора Йовічевіча на 90+6 хвилині приніс Олег Очеретько.

"Шахтар" здолав "Чорноморець" 2:1, набрав 10 очок та вийшов на друге місце в турнірній таблиці. "Чорноморець" з 2 пунктами - 11-й.

У неділю "Динамо" переграло "Львів" та здобуло першу перемогу в новому сезоні в УПЛ. У Львові рахунок на 32-й хвилині відкрив Віталій Буяльський. Його гол у підсумку став вирішальним.

"Динамо" набрало 3 очки та піднялося на 10-те місце. На перше місце за додатковими показниками вийшов "Колос", який переміг "Металіст" 1:0.