"Шахтар" переміг "Ренн" у Лізі Європи

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" переміг французький "Ренн"

Матч відбувся у Варшаві, на стадіоні "Війська Польського", і закінчився перемогою донецького "Шахтаря" з рахунком 2:1.

На 11-й хвилині у штрафному майданчику "Ренна" вдало на добиванні зіграв Дмитро Криськів. 22-річний півзахисник потужним ударом вивів "Шахтар" вперед та забив свій дебютний гол у Лізі Європи.

На останніх секундах першого тайму "Шахтар" зумів подвоїти свою перевагу. Артем Бондаренко реалізував одинадцятиметровий удар.

У другому таймі "Ренну" вдалось скоротити відставання. Карл Токо Екамбі переграв Анатолія Трубіна ударом під праву стійку.

На груповій стадії Ліги Європи "Ренн" змагався у групі B з турецьким "Фенербахче", кіпрським "АЕК Ларнака" та київським "Динамо". Французи посіли друге місце.

Донецький "Шахтар" розпочинав єврокубковий шлях у Лізі чемпіонів, де посів третє місце в групі з мадридським "Реалом", німецьким "Лейпцигом" та шотландським "Селтіком".