"Шахтар" здійснив камбек і забив 6 голів "Львову" у стартовому матчі 17-го туру УПЛ

У стартовому матчі 17-го туру УПЛ донецький "Шахтар" переміг ПФК "Львів" з рахунком 6:1

"Львів" вийшов вперед на старті зустрічі. Ернест вивів львів'ян вперед на 17-й хвилині. "Шахтар" зумів відповісти лише наприкінці першого тайму - з пенальті забив Тете.

А от у другому таймі "Шахтар" виглядав переконливіше. Забили Педрінью, Артем Бондаренко, Марлос, Тарас Степаненко і Юхим Конопля. "Гірники" перемогли "Львів" з рахунком 6:1.

Перед 17-м туром лідерами турнірної таблиці УПЛ були "Динамо" та "Шахтар". У команд по 41 набраному балу. Кияни вище за різницею забитих - пропущених голів.

Тепер "гірники" вирвались вперед, адже "Динамо" свій матч зіграє лише завтра.