Швейцарія не втримала перемогу над Уельсом на Євро-2020

У 1-му турі групового раунду Євро-2020 збірна Швейцарії зіграла внічию з Уельсом в квартеті A

У суботу, 12 червня, у Баку (Азербайджан) у 1-му турі в групі A зустрічалися Швейцарія та Уельс.

Рахунок у матчі було відкрито на 49-й хвилині, коли після кутового головою забив Брілл Емболо. Уельс відігрався на 74-й хвилині - подачу з правого флангу головою замкнув Кіффер Мур.

Швейцарія та Уельс зіграли внічию 1:1.

У іншій грі квартету A Італія, 11 червня, у Римі перемогла Туреччину з рахунком 3:0. Таким чином, після 1-го туру Італія набрала 3 очка, Швейцарія та Уельс мають по 1 пункту, в Туреччини - 0 балів.