Біатлон: Дмитренко принесла Україні першу медаль ЧЄ-2024

Христина Дмитренко стала третьою у спринті на 7,5 км та принесла Україні першу медаль чемпіонату Європи з біатлону

У п'ятницю, 26 січня, у словацькому Брежно-Осрблі Дмитренко не припустилася жодного промаху та відстала від переможниці гонки на 7,5 км Іди Лієн з Норвегії на 35,3 сек. Срібною призеркою стала ще одна норвежка - Марен Кіркейде.

Для збірної України медаль Дмитренко стала першою на відкритому ЧЄ-2024

Хто така Христина Дмитренко

24-річна Христина Дмитренко виграла нагороду чемпіонату Європи вперше у кар'єрі. До цього її найбільшим досягненням була бронза Кубка IBU (Міжнародного союзу біатлоністів). Також Дмитренко є переможницею юнацької Олімпіади-2016 у гонці переслідування.

Чемпіонат Європи є останнім турніром перед головним стартом сезону - чемпіонатом світу, який відбуватиметься з 7 до 18 лютого в чеському Нове Мєсто. На ЧЄ більшість провідних збірних світу традиційно виступають другими складами.