Біатлон: Норвегія виграла третю поспіль гонку на ЧС, найкращий з українців - 29-й

Йоганнес Тінгнес Бьо переміг у гонці на 20 км на ЧС з біатлону та приніс збірній Норвегії третє поспіль золото, найкращий з українців - Антон Дудченко - фінішував 29-м

У середу, 14 лютого, в індивідуальній гонці на ЧС у Нове Место норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо заробив одну штрафну хвилину та випередив найближчого переслідувача - свого рідного брата Тар'єя Бьо - на 58,9 сек. Бронзу здобув Бенедікт Долль з Німеччини, який відстав від переможця майже на 2 хв.

Найкращим з українців став Антон Дудченко, який з двома промахами фінішував 29-м.

У двох попередніх чоловічих гонках на чемпіонаті світу норвезькі біатлоністи не віддали суперниками жодного медалі. У спринті чемпіоном став Стурла Легрейд, другим виявився Йоганнес Тінгнес Бьо, третім - Ветле С'ястад Крістіансен. У гонці переслідування Йоганнес Тінгнес Бьо став чемпіоном, Легрейд здобув срібло, Крістіансен - бронзу.

Наступна гонка на ЧС-2024 відбудеться 15 лютого. О 19:00 біатлоністи вийдуть на старт одиночної змішаної естафети.