
Українські студенти запустили волонтерський проєкт Abitly.org для допомоги абітурієнтам у виборі освіти
В Україні студенти створили безкоштовну платформу Abitly.org, що допомагає вступникам у вищі навчальні заклади вибрати відповідну освіту за галузями знань та локацією
Про це Еспресо повідомили у команді проєкту Abitly.org.
В Україні стартував волонтерський проєкт Abitly.org. На сайті можна шукати інформацію про вступ, порівнювати конкурсні пропозиції, дивитися прохідні бали минулих років та зберігати ті університети чи спеціальності, що сподобались.
За допомогою сервісу StudSearch можна поспілкуватися зі студентами-волонтерами різних університетів та спеціальностей, дізнавшись, чи є корупція у виші, або поцікавитися умовами в гуртожитку.
Своєю метою команда Abitly називає здобуття якісної освіти в України, щоб якомога більше абітурієнтів лишалося у нашій країні.
"Потенційно це розвиватиме економіку та обороноздатність нашої держави", - уточнили в команді.
Команда прагне, щоб будь-яка дитина з міста чи села змогла отримати всю необхідну інформацію для свідомого вибору освіти, що максимально розкриє її потенціал.
"Росія декларує, що випустить мільйон інженерів за наступні три роки. Навіть якщо ділити цю цифру на два — це більше, ніж випускаємо ми. Тому єдина наша стратегія до виживання як держави — переважати шляхом якості підготовки потенційних спеціалістів", — зазначив Co-founder & CEO Abitly Владислав Бандурін.
Ресурс перебуває у бета-версії та доповнюється новим функціоналом. Зокрема, щоб допомогти вступникам, Abitly створили онлайн-калькулятор конкурсного бала НМТ — простий інструмент, що дозволяє миттєво визначити підсумковий бал залежно від обраного четвертого предмета НМТ. Автори зазначають, що на відміну від наявних аналогічних інструментів, калькулятор Abitly не містить помилок і робить коректні прорахунки.
На сайті можна ввести свої бали з основних предметів (математика, українська мова, історія України), вибрати четвертий предмет і побачити, як він впливає на підсумковий бал, та зрозуміти, які предмети дають найбільші шанси на вступ до омріяного університету.
Правильний вибір предмета може дати абітурієнту додаткові переваги у рейтингу вступників. Тож вступ — це не лише знання, а й стратегія. Обираючи предмет навмання, можна втратити цінні бали та поступитися конкурентам.
- Актуальне
- Важливе



















