Дрон з вибухівкою розбився в Туреччині: за даними ЗМІ, він належав Україні
У турецькій провінції Трабзон безпілотник врізався в дерево і здетонував — за попередніми даними, всередині нього було близько 5 кілограмів вибухової речовини
Про це повідомляє CNN Türk.
Дрон впав у сільській місцевості району Вакфикебір, у селищі Ачикалан. Після зіткнення з деревом безпілотник здетонував, попередня технічна експертиза виявила в ньому вибухову речовину.
На місце події прибули профільні служби, обстеження триває. За результатами перевірки встановлено, що безпілотник належав Україні. Місцеві жителі пережили короткочасну паніку через інцидент, розпочато перевірку обставин події.
- 16 травня в турецькому місті Самсун на узбережжі Чорного моря впав і вибухнув бойовий БПЛА, пошкодивши дахи і вікна двох приватних будинків, постраждалих не було.
- Актуальне
- Важливе