Посольство Ізраїлю заявило про "нацистський салют" на акції "Братства" у Києві і закликало покарати учасників
Посольство Ізраїлю в Україні повідомило, що 21 червня учасники акції "Братства" на Майдані Незалежності демонстрували нацистський салют — і закликало правоохоронців відреагувати
Про це йдеться у заяві посольства Ізраїлю.
"Висловлюємо занепокоєння у зв'язку з цією акцією, яка паплюжить пам'ять мільйонів жертв нацизму", — йдеться у заяві.
Посольство сподівається на оперативну реакцію правоохоронних органів України відповідно до законодавства країни.
Акція "Братства" відбулася паралельно з КиївПрайдом — маршем за права ЛГБТІК-спільноти, який того ж дня пройшов у Києві. Учасники прайду вимагали прав для ЛГБТІК-спільноти та відкликання Цивільного кодексу. "Братство" організувало свою акцію як протест проти заходу.
- Актуальне
- Важливе