
Венесуела домовилася зі США про відновлення рейсів з репатріації мігрантів
У суботу, 22 березня, очільник парламенту Венесуели Хорхе Родрігес оголосив про підписання угоди зі Сполученими Штатами про відновлення авіарейсів для репатріації мігрантів
Про це інформує Reuters.
Родрігес зазначив, що перші рейси заплановано на неділю.
У своїй заяві він підкреслив, що "міграція не є злочином" і запевнив, що влада продовжить працювати над поверненням усіх, хто бажає повернутися додому.
"Міграція не є злочином, і ми не заспокоїмося, поки всі, хто хоче повернутися, не повернуться, і ми не врятуємо наших викрадених братів у Сальвадорі", - йдеться в заяві.
Цей крок відбувся на тлі напружених відносин між США та Венесуелою, зокрема через нещодавні депортаційні рейси венесуельських мігрантів до Сальвадору.
Що передувало
Минулого тижня зі США було депортовано понад 200 венесуельців, яких Білий дім вважає членами банди Tren de Aragua, попри рішення федерального судді, який заборонив видворення.
Натомість 21 березня міністр внутрішніх справ Венесуели Діосдадо Кабельо заявив, що серед сотень мігрантів, депортованих до в'язниці в Сальвадорі, немає жодного члена банди Tren de Aragua.
Так, до 25 березня адміністрація Трампа має надати відповідь на судовий запит щодо депортації до Сальвадору, оскільки окружний суддя Вашингтона Джеймс Боасберг розглядає питання про те, чи порушили чиновники його розпорядження, тимчасово заблокувавши висилку.



- Актуальне
- Важливе














