Україна сенсаційно зіграла внічию з Казахстаном у кваліфікації ЧС-2022

У 3-му турі кваліфікаційного раунду ЧС-2022 збірна України зіграла внічию проти Казахстану

Матч, який проходив при пустих трибунах НСК "Олімпійського" у Києві, завершився з рахунком 1:1. Збірна України тотально домінувала протягом всього матчу, наші футболісти виконали 29 ударів по воротах Казахстану, але зуміли забити лише один раз.

На 20-й хвилині Роман Яремчук виконав розкішний удар після розрізної передачі Олександра Зінченка. Україна зуміла втримати перевагу протягом всього першого тайму, але на початку другого все таки пропустила. Серікзан Мужиков переграв Анатолія Трубіна на 59-й хвилині.

Збірна України зіграла внічию із Казахстаном 1:1, набрала 3 очка та займає в турнірній таблиці групи D третє місце. Лідирує із 7 балами Франція.

У Боснії і Герцеговини 1 очко та матч у запасі. Казахстан також набрав 1 пункт та розташувався на останній позиції. 2 бали і третя позиція у Фінляндії.