Україна впевнено перемогла Боснію і Герцеговину та вийшла у плей-офф кваліфікації ЧС-2022

У 10-му турі кваліфікації ЧС-2022 збірна України на виїзді перемогла Боснію і Герцеговину

Матч закінчився перемогою України з рахунком 2:0. Боснія і Герцеговина пропустила перший м'яч на 59-й хвилині. Олександр Зінченко отримав пас з лівого флангу від Віктора Циганкова та переправив м'яч у сітку з близької відстані.

Другий м'яч трапився на 79-й хвилині. Артем Довбик подвоїв перевагу української команди. Форвард збірної України реалізував вихід віч-на-віч.

У паралельній зустрічі групи Франція перемогла Фінляндію 2:0. Голами відзначились Карім Бензема та Кіліан Мбаппе

Франція з 18 балами зайняла першу позицію та отримала пряму путівку до фінальної частини турніру. Фінляндія з 11 очками - третя. Боснія і Герцеговина (7 пунктів) та Казахстан (3) - йдуть слідом.

Від Європи на ЧС-2022 напряму вийшли 10 переможців груп, ще три путівки будуть розіграні в плей-офф серед команд, які фінішували другими, та двома збірними, які отримають це право за рейтингом Ліги націй.

Вони будуть розбиті на три квартети, які зіграють півфінальні та фінальні матчі плей-офф та визначать решту учасників ЧС-2022.

Жеребкування стадії плей-офф кваліфікації ЧС-2022 відбудеться 26 листопада, а матчі пройдуть у березні 2022 року.

Фінальна частина чемпіонату світу відбуватиметься  з 21 листопада до 18 грудня 2022 року в Катарі.