Український гімнаст у 18 років створив головну сенсацію на чемпіонаті світу

Українець Ілля Ковтун несподівано здобув бронзу в багатоборстві на дебютному чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

У Кітакусю (Японія) Ілля Ковтун у найпрестижнішому виді програми набрав за виступи у вільних вправах, на коні, кільцях, в опорному стрибку, на брусах та поперечині 84,899 бала та посів третє місце.

Золоту медаль з результатом 87,981 бала виграв китаєць Чжан Бохеном. Срібло у японця Дайкі Хасімото, який набрав на 0,017 пункти менше переможця.

18-річний Ілля Ковтун вперше у кар'єрі виступав на дорослому чемпіонаті світу. До нього на ЧС у багатоборстві медаль у багатоборстві в чоловічих змаганнях вдавалося завоювати лише одному українцю - Олегу Верняєву, який у 2019 році також став третім.

Ілля Ковтун у 2021 році став третім у абсолютній першості на чемпіонаті Європи.