Прапор України на Кінбурнській косі: окупанти змушені відступати
Після потужного вогневого ураження українські військові підняли прапор на Кінбурнській косі — противник відступає, втрачаючи позиції на стратегічному напрямку Півдня
Про це повідомляє Регіональне управління Сил територіальної оборони "Південь" ЗСУ.
Український прапор знову майорить над Кінбурнською косою — про це повідомили у Силах територіальної оборони "Південь", опублікувавши відповідне відео зі стягом.
За даними військових, у районі коси було завдано інтенсивного вогневого ураження по позиціях противника, після чого окупаційні підрозділи були змушені залишити частину укріплень. Повідомляється також про відведення вцілілого особового складу противника та втрату контролю над окремими рубежами оборони.
Після цих подій українські військові встановили синьо-жовтий прапор на території Кінбурнської коси, яка з весни 2022 року перебувала під окупацією російських військ після ворожого просування з тимчасово захопленої частини Херсонщини.
У ЗСУ наголошують, що операції на цьому напрямку тривають. Кінбурнська коса має стратегічне значення, оскільки контролює вихід до Дніпровсько-Бузького лиману та впливає на безпеку підступів до портів Миколаєва і Херсона.
- 8 червня рух "АТЕШ" повідомив, що російські військові евакуюються з Кінбурнської коси, яка залишається єдиною окупованою частиною Миколаївської області та суходолом пов'язана з лівим берегом Херсонщини.
- Актуальне
- Важливе