РФ зранку вдарила по АЗС у Сумах та Запоріжжі: виникли пожежі, про постраждалих невідомо
Вранці 25 червня російські окупанти атакували автозаправні комплекси у Сумах та Запоріжжі
Про це повідомили в.о. Сумського міського голови Артем Кобзар так голова Запорізької ОВА Іван Федоров в Telegram.
"Близько 06:00 зафіксовано влучання БпЛА типу "Молнія" по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі міста… На місці виникла пожежа", - йдеться в повідомленні.
Федоров о 7:11 написав, що дим, який бачать запоріжці – то наслідки російської атаки по АЗС.
Пізніше голова ОВА Олег Григоров повідомив, що внаслідок атаки по АЗС у Сумах постраждали 4 цивільних.
"Госпіталізували двох працівників АЗС. Попередньо, у них неважкі ушкодження. Також постраждало подружжя, яке перебувало поруч із місцем удару. Їм надали допомогу без ушпиталення", – написав він.
- Актуальне
- Важливе