"Російські генерали посувають лінію фронту єдиним доступним їм способом – клавіатурою": в ЗСУ заперечили брехню РФ про захоплення села на Сумщині
Інформація, яку поширили російські пропагандисти, про нібито захоплення села Іволжанське Сумської області підрозділами ГВ "Сєвєр", є вигадкою
Про це офіційно повідомив Центр комунікацій угруповання військ "Курськ".
Військові наголосили, що населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони України і розташований у глибокому тилу наших позицій. А жодних штурмових дій чи присутності ворога в цьому районі немає.
"Повідомлення про бої за участі 71 бригади – це чергова маніпуляція російських штабних фантазерів, які навмання беруть назви українських підрозділів і вписують їх на карту, малюючи стрілочки своїх "наступів". Очевидно, втомившись отримувати на горіхи у власному прикордонні, російські генерали посувають лінію фронту єдиним доступним їм способом – клавіатурою", – зазначили військові.
Вони додали, що поки противник "долає кілометри в уяві ворожих офіцерів", єдина територія, яку вони справді надійно контролюють, – це їхня власна стрічка новин. Українські воїни іронічно побажали ворогу "й надалі впевнено тримати цей рубіж".
Раніше міноборони Росії повідомило, нібито "під час активного наступу" підрозділи 30-го мотострілецького полку 44-го армійського корпусу угруповання військ "Сєвєр" узяли під контроль населений пункт Іволжанське на березі річки Олешня в Сумській області.
- На фронті минулої доби зафіксували 251 бій. Авіація, ракетні війська й артилерія Сил оборони уразили 20 районів зосередження живої сили противника, дві артилерійські системи та п'ять пунктів управління. Російське військо минулої доби втратило у війні з Україною 1260 осіб.
- Актуальне
- Важливе