
У Херсоні бракує лікарів, в окремих мікрорайонах важкий доступ до питної води, - журналістка Вірлич
Якщо говорити про воду в Херсоні, то є мікрорайони, де доступ дуже важкий до питної і технічної води. Є види медпослуг, які не можуть надати у місті - не вистачає фахівців або обладнання
Про це в ефірі Еспресо заявила головна редакторка херсонського видання "Кавун.City" Євгенія Вірлич.
"Доступ до лікарень і до медичної допомоги є. Є доступ до аптек, тобто глобально до всього медичного обслуговування є. Не вистачає, звісно, лікарів - дуже багато лікарів виїхали, дуже багато людей не погоджуються працювати в таких умовах, тому що це постійні обстріли. Це не стільки робота з пораненнями, скільки ризик для життя", - зазначила вона.
Вірлич додала, що у Херсоні облаштовують лікарні під землею - працюють лікарні в підвальних приміщеннях максимально безпечно, наскільки це можливо.
"Є види медпослуг, які не можуть в Херсоні надати, - не вистачає фахівців або обладнання. Люди можуть виїхати до міст неподалік, але глобально доступ є. Якщо говорити про воду, то є мікрорайони, де доступ дуже важкий до питної і технічної води - це Кіндійка, Антонівка. Це громади, які постійно перебувають під обстрілом. Тут не ходить громадський транспорт - тут намагаються підвозити воду волонтери", - наголосила журналістка.
Вона заявила, що електрики немає там уже давно, але люди продовжують жити, і влада намагається забезпечити життєдіяльність.
"Періодично це вдається. Мікрорайон Острів теж у дуже важкому становищі, Річпорт. Намагаються туди доставляти питну воду, відкривати пункти питної води. Місцеві знають, де вони розташовані. Постійні перебої з електрикою в різних місцях залежно від обстрілів - від цього страждають люди. Літо в Херсоні завжди спекотне. В області в деяких громадах зв'язку майже немає - тиждень, два, три. Інтернет є, зв'язок з перебоями", - підсумувала Вірлич.



- Актуальне
- Важливе









