"Ворскла" у більшості втратила перемогу над СК "Дніпро-1" у центральному матчі 1-го туру УПЛ

У центральному матчі 1-го туру Української Прем'єр-ліги полтавська "Ворскла" зіграла внічию проти СК "Дніпро-1"

"Ворскла" вийшла вперед на 7-й хвилині матчу завдяки голу Руслана Степанюка. "Дніпро-1" зумів відповісти на пропущений м'яч лише на початку другого тайму, відзначився Артем Довбик.

На 56-й хвилині Сергій Логінов отримав другу жовту картку та залишив дніпрян у меншості. Після цього "Ворскла" вийшла вперед завдяки автоголу Олександра Сватка.

Героєм зустрічі для "Дніпра-1" став Артем Довбик, який зрівняв рахунок на 72-й хвилині та оформив дубль.

Після нічиї 1:1 "Ворскла" та "Дніпро-1" ділять 5-6 місце в турнірній таблиці УПЛ.