Збірна Німеччини з футболу провалилася на Олімпіаді-2020

Збірна Німеччини з футболу не змогла подолати груповий раунд на Олімпійських іграх у Токіо

У 3-му турі групового етапу збірна Німеччини не змогла переграти Кот-д'Івуар. Івуарійці повели в рахунку на 67-й хвилині, коли у власні ворота забив Бенджамін Хенріхс. За 6 хвилин Едуард Льовен зрівняв рахунок, проте Німеччині не вдалося здобути перемогу - нічия 1:1.

Збірна Німеччини завершила груповий раунд з 4 очками, посіла третє місце в групі D та не змогла пробитися до плей-офф. Кот д'Івуар набрав 5 пунктів та фінішував другим, з першої позиції до плей-офф вийшла Бразилія, у якої 7 балів. Саудівська Аравія не набрала жодного очка та стала останньою .

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb