Збірна України сенсаційно зіграла внічию проти Казахстану у відборі на ЧС-2022

У 4-му турі кваліфікації на ЧС-2022 збірна України з футболу зіграла внічию проти Казахстана

Сьогодні у Нур-Султані збірна України провела перший матч під керівництвом нового головного тренера - Олександра Петракова, який замінив на цій посаді Андрія Шевченка після Євро-2020.

Збірна України миттєво вийшла вперед на старті зустрічі. На 2-й хвилині Яремчук фантастичним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м'яч під поперечину. Асист на свій рахунок записав В'ячеслав Караваєв.

В середині другого тайму арбітр скасував гол Казахстану через офсайд, але через декілька хвилин вони все-таки зуміли забити за правилами. Відзначився Руслан Валіуллін.

Коли всі змирились, що Україна вже втратила очки в Нур-Султані - надію подарував Данило Сікан. Здавалось, що 20-річний форвард вирвав для національної команди перемогу на 93-й хвилині матчу, коли з близької дистанції заштовхав м'яч у ворота.

Але казахи не здались. Валіуллін фантастично пробив з меж штрафного майданчика і потрапив у лівий кут - 2:2.

За попереднього тренера наша національна команда невдало стартувала у відборі ЧС-2022. У березні, після обнадійливої гостьової нічиєї з Францією (1:1), команда Шевченка не змогла переграти на своєму полі Фінляндію (1:1) та Казахстан (1:1).

Наразі збірна України має 4 бали та займає в групі D друге місце. Казахстан з 2 пунктами в турнірній таблиці четвертий. Лідирує з 7 балами Франція. Фінляндія має 2 очка та йде третьою. Боснія і Герцеговина з 1 пунктом - остання.

До фінальної частини ЧС-2022 напряму виходять лише переможці груп. Команди, які фінішують другими, продовжать боротьбу за путівки до Катару в стикових матчах.

Наступний матч збірна України проведе в цю суботу, 4 вересня. У суперниках збірна Франції.