"Зоря" перемогла "Олександрію" в серії пенальті та вийшла у фінал Кубка України

У півфіналі Кубка України з футболу луганська "Зоря" перемогла "Олександрію" у серії післяматчевих пенальті

Основний час матчу завершися з рахунком 1:1. На 20-й хвилині Владислав Кочергін вивів "Зорю" вперед і вже здавалось, що луганці не втратять свою перемогу.

Проте на 89-й хвилині Валерій Бондаренко реалізував пенальті та перевів гру в овертайм. У додатковому часі команди переможця не знайшли, тому довелось бити серію пенальті.

По пенальті кращими виявились гравці "Зорі", які реалізували 4 одинадцятиметрових ударів з 5.

У фіналі Кубка України, який буде зіграний 13 травня у Тернополі, "Зоря" зустрінеться з "Динамо".