live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ЛНР та ДНР потраплять в Книгу рекордів Гіннеса

Бойовики не тільки розважили світову громадськість псевдовиборами на «туалетному папері», а і побили одразу декілька рекордів під час їх проведення

Найдовша черга на дільницю

За даними так званого «Центрвиборчкому» ЛНР, найбільша черга на дільницю, протяжністю - 3,5 км, була зафіксована в Алчевську. Бойовики запевняють, що понад 10 тис. людей очікували можливості проголосувати за лідерів «молодої терористичної республіки». ««Біля дільниць черги розтяглися на сотні метрів, величезні скупчення людей спостерігалися і в самих приміщеннях. Місцеві жителі приходили цілими сім'ями, були присутні багато батьків з маленькими дітьми. Не дивлячись на втому процесу, настрій у народу був піднесений, спостерігалася велика наснага», - пишуть в терористичній газеті «ХХІ Век». Разом з тим, як порахувало Еспресо.TV, якщо на кожного виборця, який стояв в цій десятитисячній черзі, члени комісії витратили хоча б хвилину, то голосування на цій дільниці мало б закінчитися через 12 діб.  

Найвитриваліші «комісії»

Всього на території Луганщини терористи змогли зорганізувати цілих 102 дільниці, в тому числі чотири мобільні і три пункти тимчасового розміщення. За даними «ЦВК» в ЛНР проголосувало 705 тис. 605 виборців. Тобто в цілому на кожній дільниці по 6 тис. 719 виборців. За українським законодавством, виборчі дільниці утворюються з чисельністю до 2500 виборців. Тобто членів терористичних виборчкомів має бути як мінімум утричі більше ніж на найбільшій дільниці в Україні, або вони мають працювати за трьох.

Найшвидші «підрахуї»

Незважаючи на величезну завантаженість виборчих комісій, про яку ми писали раніше, терористи-«професіонали» встановили ще й рекорд  по швидкості підрахунку. В «ЦВК» ЛНР відзвітували, що станом на 20 годину змогли проголосувати не всі виборці і голосування подовжили до 22 години. Разом з тим, за попередніми даними того ж «Центрвиборчкому», станом на 23.30 (за півтори години) було оброблено вже близько третини протоколів.   Остаточні підсумки виборів як в ЛНР так і в ДНР були оголошені вже зранку в понеділок, 3 листопада. А так звана «інавгурація» новообраного головного терориста ДНР має відбутися завтра, 4 листопада.

Найпрозоріші вибори

Ці вибори були настільки відкритими, що на більшості дільниць бойовики взагалі не встановлювали кабінки, а виборці не приховували результатів свого волевиявлення - ввічливі автоматники навіть допомагали бабусям правильно поставити позначку в бюлетені. А на деяких дільницях, наприклад в Ровеньках, взагалі голосували в рейсовому автобусі.

Найтехнологічніша організація

Незважаючи на те, що псевдовибори мали відбутися тільки 2 листопада, «голосування» розпочалося ще з 27 жовтня. Крім того, на підконтрольній території бойовики запровадили всі «найсучасніші» види голосування: в ДНР так зване поштове- та онлайн-голосування, а у віддалених селах Луганщини «мобільні ТВК» проводили завчасні «Дні виборів». Варто зазначити, що навіть країни з розвинутими демократіями так і не впровадили в повній мірі систему електронного голосування. Повномасштабно вибори за такою системою проводяться лише в Естонії. Це можливо завдяки тому, що більшість естонців мають ідентифікаційні картки з мікрочіпами, які можуть бути прочитані на комп'ютері, і за допомогою цих карток вони отримують доступ до системи електронного голосування. Крім того, терористам вдалося провести перші вибори в світі де немає жодного зіпсованого бюлетеня.

Найточніший екзит-пол

За даними екзит-полу, проведеного бойовиками, на виборах головного терориста ДНР в сукупності проголосувало 100,1% виборців. Так, голова «ЦВК» Лягін попередньо оголосив, що Захарченко набрав 81,37% голосів, Олександр Кофман - 9,73%, Юрій Сивоконенко - 9%.

 

новини партнерів

3 червня, 2020 середа

3 червня, 2020 середа

2 червня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати