live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як "ДНРівці" "запрягли" дзюдо у свою пропаганду


фото: eto-donetsk.com
Поряд з інформаційною пропагандою терористи активно залучають до своєї справи і спорт

Нещодавно справа дійшла і дзюдо. Причому терористи активно взялися за "виховання" підростаючого покоління.

Наприкінці лютого бойовики вирішили провести в Харцизьку відкритий турнір з боротьби дзюдо, присвятивши його "покаянній пам'яті Імператора Миколи II". Організатором виступала так звана громадська організація "Народна єдність".

 Змагання відбулися у спортивній дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву, куди з'їхалося 68 дзюдоїстів - юнаки та дівчата віком від 17 до 20 років.

 Терористи з усім розмахом, притаманним "російській душі", охрестили турнір "республіканським". Тим часом географія обмежувалася п’ятьма містами - Донецьк, Харцизьк, Макіївка, Шахтарськ, Ясинувата. "Вражало" і представництво серед дівчат, які змагалися аж в трьох вагових категоріях -  50 кг, 57 кг і 70 кг.

Потурбувалися організатори і про призи медалістам. Крім медалей і грамот, дзюдоїстам вручили диски з фільмами про Царя Миколу II.

"Здавна на Русі Цар вважається помазаником Божим, тобто сам Господь обирає Царя, через Царя керує народом, і Цар у відповіді за свій народ перед Богом. У лютому 1613 року в Москві були зібрані представники від усіх верств населення Русі, де й була підписана соборна присяга на вірність династії Романових до друга Пришестя Христа на землю. Порушивши клятву вірності, дану Царю в 1613 році, наші предки зрадили Государя і його сім'ю. Микола ІІ приніс себе і сім'ю в жертву за свій народ. Царський турнір організований в пам'ять і шанування подвигу Царської сім'ї, а також як нагадування про необхідність примирення з Царем і каятті у скоєному", - так один з терористичних сайтів описав ідеологічну складову змагань.

Нескладно здогадатися, що саме на цих "китах" грунтується і подарунок призерів – фільм про Царя. Так само ясно, що під Царем слід розуміти  Путіна, який "взяв на себе такий тягар і приносить себе в жертву". А жителі "звільненої" від київської хунти "республіки" мають схилитися перед таким подвигом і присягнути на вірність.

"ДНРівські" сайти рясніють повідомленнями про різноманітні змагання і чемпіонати з дзюдо серед різних вікових категорій. А тамтешня "влада" хизується проведеною роботою. Навіть грамоти для медалістів оформлюють у стилі ретро і війни, повертаючи до радянських часів, коли Україна, а разом з нею Донбас, підпорядкувалися Москві.

Такий він – "ДНРівський" спорт без політики.

новини партнерів

4 липня, 2020 субота

3 липня, 2020 п'ятниця

4 липня, 2020 субота

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати