"Барселона" перемогла "Бетіс" і зіграє з "Реалом" за Суперкубок Іспанії

У півфінальному матчі за Суперкубок Іспанії з футболу "Барселона" перемогла "Бетіс"

"Бетіс" та "Барселона" зустрілися у другому півфіналі Суперкубка Іспанії. Команди не зуміли виявити кращого за 90 хвилин зустрічі. Основний час закінчився з рахунком 1:1 - голи забили Роберт Левандовські та Набіль Фекір.

Вже в овертаймі "Барса" та "Бетіс" знову забили по голу. На 93-й хвилині Ансу Фаті вивів каталонців вперед, а на 101-й хвилині Лорен відновив нічию.

Зі 118-ї хвилини футболісти "Бетіса" закінчували матч у меншості. Червону картку отримав Андрес Гвардадо.

"Барселона" зуміла перемогти "Бетіс" лише у серії післяматчевих пенальті - 4:2.

У фіналі Суперкубка Іспанії з футболу "Барселона" зіграє з "Реалом". Матч відбудеться 15 січня.