ЧС-2022: Фінляндія перемогла Боснію і Герцеговину в матчі суперників збірної України

У відбірковому матчі суперників збірної України по групі D Фінляндія перемогла у гостях Боснію і Герцеговину

У Зениці збірна Фінляндії втратила шанс повести у рахунку на 25-й хвилині, коли Теєму Пуккі не реалізував пенальті. Проте, фіни вийшли вперед вже за 4 хвилини, коли відзначився Маркус Форсс.

Наприкінці першого тайму Фінляндія опинилася у меншості через вилучення Юкки Райтали.

Попри це, фіни на початку другої половини гри забили знову - м'яч у ворота відправив Робін Лод.

Боснійці скоротили відставання на 69-й хвилині зусиллями Луки Менало. Перевагу Фінляндії знову зробив комфортною Даніель О'Шонессі на 73-й хвилині.

Фінляндія перемогла Боснію і Герцеговину 3:1, набрала 11 очок та вийшла на друге місце у групі D. Боснія з 7 пунктами займає четверте місце та вже не має шансів на вихід до фінальної частини ЧС-2022.

Очолює турнірну таблицю Франція, у якої 12 балів, Україна має 9 очок та йде третьою, у Казахстану 3 пункти та остання позиція. Сьогодні у групі D Франція прийматиме Казахстан.

У заключному турі групового раунду 16 листопада Україна зіграє у гостях з Боснією і Герцеговиною, а Фінляндія зустрінеться вдома з Францією.