ЧС-2022: Франція забила 8 голів Казахстану в матчі суперників збірної України

Збірна Франції розгромила Казахстан у грі кваліфікації чемпіонату світу з футболу та вийшла до фінальної частини турніру

Збірна Франції у Парижі зробила рахунок розгромним ще у першому таймі, коли хет-трик оформив Кіліан Мбаппе, який у підсумку забив чотири голи.

По перерві дублем відзначився Карім Бензема, ще по голу забили Адрієн Рабьо та Антуан Грізманн, який реалізував пенальті.

Франція перемогла Казахстан 8:0, набрала 15 очок, гарантувала собі перше місце у групі D та вийшла до фінальної частини ЧС-2022. Перед заключним туром групового раунду кваліфікації на продовження боротьби за путівку до Катару в плей-офф претендують Фінляндія, у якої 11 пунктів та Україна, що набрала 9 балів.

Боснія і Герцеговина (7 очок) та Казахстан (3) втратили шанси на вихід з групи.

У вирішальному турі, 16 листопада, Україна зіграє у гостях з боснійцями, а Фінляндія прийматиме Францію.