Еквадор переміг Катар у стартовому матчі ЧС-2022

20 листопада у першому матчі чемпіонату світу з футболу збірна Еквадору перемогла Катар

Перший гол чемпіонату світу-2022 забила збірна Еквадору. Його автором став Еннер Валенсія, який на 16-й хвилині реалізував пенальті. Другий м'яч у ворота Катару залетів на 31-й хвилині, коли Валенсія після подачі з флангу точно пробив головою та зробив дубль.

Еквадор переміг Катар 2:0, набрав 3 очки та очолив турнірну таблицю групи A. У ній також виступають Нідерланди та Сенегал, які зустрінуться у 1-му турі 21 листопада.

25 листопада у 2-му турі чемпіонату світу Еквадор зіграє з Нідерландами, а Катар - проти Сенегалу.