ЧС-2022: Польща перемогла Саудівську Аравію та захопила лідерство у групі C

26 листопада у 2-му турі чемпіонату світу з футболу збірна Польщі перемогла Саудівську Аравію та вийшла на перше місце у групі C

У Аль-Раяні збірну Польщі на 39-й хвилині вивів вперед Пйотр Зелінські. Саудівська Аравія мала шанс відігратися наприкінці першого тайму, однак Салем Аль-Давсарі не зміг переграти польського голкіпера Войцеха Щенсни з одинадцятиметрової позначки.

Другий гол Польща забила на 82-й хвилині, коли Роберт Левандовські перехопив м'яч у захисника та реалізував вихід сам на сам з воротарем.

Польща перемогла Саудівську Аравію 2:0, набрала 4 очка та очолила турнірну таблицю групи C. Саудівська Аравія з 3 очками скотилася на другу позицію. Мексика має 1 бал, Аргентина не набрала жодного очка.

Аргентинці сьогодні о 21:00 зустрінуться з мексиканцями.

У 3-му турі 30 листопада Польща зіграє з Аргентиною, а Саудівська Аравія - з Мексикою.