ЧС-2026: Аргентина вдруге виграла на старті відбору, Мессі не потрапив у заявку

У середу, 13 вересня, збірна Аргентини перемогла Болівію у кваліфікації чемпіонату світу з футболу | Новини футболу на Еспресо

Чинні чемпіони світу вийшли на гру в Ла-Пасі без Ліонеля Мессі, в якого після попереднього матчу з Еквадором (1:0) виникли проблеми зі здоров'ям. Попри відсутність лідера, Аргентина здобула розгромну перемогу.

Рахунок на 31-й хвилині відкрив Енцо Фернандес. Незабаром Болівія залишилася у меншості через вилучення Роберто Фернандеса. Ще до перерви аргентинці скористалися чисельною перевагою та забили вдруге - автором голу став Ніколас Тальяфіко. Розгромним результат на 83-й хвилині зробив Ніколас Гонсалес.

Аргентина перемогла Болівію 3:0, набрала 6 очок та наздогнала Бразилію в турнірній таблиці.