"Динамо" пропустило гол на 89-й хвилині і програло "Ренну" в Лізі Європи

У 3-му турі групового раунду Ліги Європи київське "Динамо" поступилось французькому "Ренну"

Матч "Ренн" - "Динамо" закінчився перемогою французів з рахунком 2:1. На 23-й хвилині господарі вийшли вперед завдяки Мартіну Терьє.

Кияни відповіли на пропущений м'яч на 33-й хвилині. Віктор Циганков вдало зіграв на добиванні після того, як Манданда відбив перший удар українця.

Переможний м'яч стався на 89-й хвилині поєдинку. 17-річний Дезіре Дуйє скористався помилкою Дениса Попова і впевнено відправив м'яч у сітку воріт "Динамо" - 2:1.

Таблицю групи B Ліги Європи очолюють "Ренн" і "Фенербахче", у яких по 7 очок. "Динамо" йде останнім, в українці 0 очок. "АЕК Ларнака" - третій - 3 набраних бали.

У 4-му турі "Динамо" знову зіграє проти французького "Ренна". Матч пройде 13 жовтня.