"Динамо" розгромно програло "Баварії" у Лізі чемпіонів

У 2-му турі групового раунду Ліги чемпіонів київське "Динамо" поступилося у гостях мюнхенській "Баварії"

"Динамо" непогано розпочало зустріч в Мюнхені, але гру киян швидко зламав пенальті, який "Баварія" заробила на 12-й хвилині. Після подачі кутового м'яч влучив у руку Сергію Сидорчуку і рефері з Італії Марко Гуіда призначив одинадцятиметровий. Його вправно реалізував Роберт Левандовські.

На 27-й хвилині німецький клуб збільшив перевагу. Динамівці втратили м'яч в середині поля, Томас Мюллер передачею врозріз вивів на ударну позицію в штрафному майданчику Роберта Левандовські, який зробив дубль.

На 68-й хвилині "Баварія" довела рахунок до розгромного - стрімку контратаку мюнхенців ударом під поперечину завершив Серж Гнабрі.

На 74-й хвилині побиття команди Мірчі Луческу продовжив Лерой Сане, який забив божевільний гол ударом з лівого флангу, коли у нього зрізався м'яч при спробі виконати навіс.

На 87-й хвилині Ерік Максім Шупо-Мотінг забив у ворота "Динамо" п'ятий гол та встановив остаточний рахунок.

"Динамо" програло "Баварії" 0:5 та з 1 очком займає третє місце. Мюнхенці мають 6 пунктів та очолюють турнірну таблицю. Португальська "Бенфіка", яка у 2-му турі переграла у Лісабоні іспанську "Барселону" 3:0, з 4 балами друга. Каталонці не мають жодного очка та йдуть останніми.

У 3-му турі, 20 жовтня,  "Динамо" зіграє у гостях проти "Барселони".