"Дніпро-1" і "Вадуц" зіграли внічию у Лізі конференцій

У 3-му турі групового раунду Ліги конференцій український СК "Дніпро-1" зіграв внічию з ліхтенштейнським "Вадуцом"

Матч закінчився з рахунком 2:2. Гол Артема Довбика вивів "Дніпро-1" вперед на 5-й хвилині, але після цього українці двічі пропустили.

Олександр Пихальонок врятував для українців результат матчу на 78-й хвилині і зробив рахунок 2:2.

У Лізі конференцій дніпряни змагаються у групі E. Серед суперників СК "Дніпро-1": АЗ (Нідерланди), "Аполлон" (Кіпр), "Вадуц"  (Ліхтенштейн).

Після 3-го туру нідерландці очолили квартет з 9 балами. Слідом йде "Дніпро-1", в українців 4 набраних пунктів. "Аполлон" з 1 балом йде останнім. "Вадуц" - третій - 2 очки.