Ремонти, будівництво захисту, розвиток когенерації: Шмигаль окреслив ключові напрямки підготовки енергосистеми до наступної зими
Перший віцепрем'єр-міністр – міністр енергетики України Денис Шмигаль провів засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці з фокусом на підготовку до наступної зими
Про це він повідомив у себе в Telegram-каналі.
На засіданні, за словами Шмигаля, було виокремлено шість ключових напрямків підготовки:
- ремонтна кампанія та відновлення роботи електростанцій;
- будівництво захисту на об’єктах електроенергетичного комплексу;
- відновлення об’єктів генеруючих потужностей та мережевого обладнання київського енерговузлу;
- залучення гуманітарної допомоги від партнерів для розвитку енергетичних хабів;
- розвиток когенерації;
- моніторинг виконання рішень штабу.
Також присутні детально проаналізували графіки ремонтних робіт та поточний стан інфраструктури на об’єктах генерації.
"Завдання для всіх дотичних служб та відомств чітке: зробити все необхідне, аби якомога швидше відновити обладнання та потужності всюди, де це технічно можливо. Важливо забезпечити максимальну міцність, використовуючи зокрема інструменти децентралізації, встановлення додаткових потужностей, зокрема когенерації", - наголосив Денис Шмигаль.
- Раніше Денис Шмигаль заявив, що наступна зима "буде проходити за таких же складних обставин, як нинішня". Згідно з базовим сценарієм, держава планує накопичити 14,6 млрд куб. м газу.
- Актуальне
- Важливе