Євро-2023: збірна України перемогла Вірменію

У 2-му турі кваліфікації Євро-2023 молодіжна збірна України перемогла однолітків з Вірменії

Матч закінчився перемогою збірної України U-21 з рахунком 2:1. Перший м'яч у зустрічі забив півзахисник Дмитро Криськів, який вразив ворота Вірменії на 20-й хвилині.

Гості зуміли зрівняти рахунок наприкінці першого тайму. Гол на свій рахунок записав Арсен Галстян. Переможний м'яч трапився на 62-й хвилині. Михайло Мудрик вирвав перемогу для нашої молодіжної збірної.

У фінальній частині Євро-2023 (U-21) зіграють 16 команд - Румунія і Грузія як господарі турніру і ще 14 збірних, які приєднаються до них за результатами відбору.

Кваліфікацію пройдуть 9 переможців груп, краща команда серед володарів других місць і 4 переможці плей-офф, в якому гратимуть 8 володарів других місць.

Україна U-21 змагається в групі H з однолітками із Франції, Фарерських островів, Вірменії, Сербії і Північної Македонії.