Франція здобула фантастичну перемогу над Бельгією і вийшла у фінал Ліги націй

У півфінальному матчі Ліги націй збірна Франції здобула вольову перемогу проти Бельгії

Бельгія повністю володіла ситуацією на полі в першому таймі. Команда вела в рахунку 2:0 завдяки голам Янніка Карраско та Ромелу Лукаку.

Проте, все змінилось у другому таймі. Франція зуміла перевернути хід гри. Спершу на 60-х хвилинах забили Карім Бензема та Кіліан Мбаппе.

На 90-й хвилині лівий захисник Тео Ернандес шедевральним ударом з-за меж штрафного майданчика приніс Франції перемогу. Для оборонця це перший м'яч за національну команду.

Матч між Бельгією та Францією відбувався в Турині на "Ювентус стедіум". Переможець, тобто французи, зустрінуться 10 жовтня у фіналі з Іспанією, бельгійці - також у неділю зіграють з Італією за третє місце.

Україна припинила боротьбу в Лізі націй на груповому раунді та вибула до дивізіону B. Нашій збірній зарахували технічну поразку у заключному матчі проти Швейцарії, оскільки вона у листопаді 2020 року не змогла вийти на гру в Люцерні через спалах коронавірусу в команді.