Ліга чемпіонів: "Реал" із Луніним "на нервах" пройшов "Лейпциг", "Манчестер Сіті" без проблем переміг "Копенгаген" у 1/8 фіналу

У середу, 6 березня, у повторних матчах 1/8 Ліги чемпіонів англійський "Манчестер Сіті" переміг данський "Копенгаген", а іспанський "Реал" зіграв унічию з німецьким "Лейпцигом"

Перед повторними матчами "Реал" та "Манчестер Сіті" мали перевагу над суперниками. Мадридці перемогли у гостях "Лейпциг" з рахунком 1:0, а англійці переграли у Данії "Копенгаген" 3:1.

Український голкіпер "Реалу" Андрій Лунін вийшов на гру з німцями у стартовому складі. Його команда вийшла вперед на 65-й хвилині, коли забив Вінісіус Жуніор. Проте "Лейпциг" майже одразу відігрався - забив Віллі Орбан.

"Реал" зіграв з "Лейпцигом" внічию 1:1 та став чвертьфіналістом ЛЧ.

"Манчестер Сіті" у грі з "Копенгагеном" вистачило 9 хвилин, аби забити двічі. Відзначилися Мануель Аканджі та Хуліан Альварес. Данці скоротили відставання в середині першого тайму зусиллями Мохамеда Ельюнуссі. Англійці забили втретє перед свистком на перерву - автором голу став Ерлінг Холанд.

"Манчестер Сіті" переміг "Копенгаген" 3:1 та вийшов до чвертьфіналу.