"Ліверпуль" здійснив камбек у грі з аутсайдером та зміцнив лідерство в АПЛ

У середу, 21 лютого, "Ліверпуль" переміг "Лутон" у 26 турі чемпіонату Англії з футболу та зміцнив лідерство в турнірній таблиці

"Ліверпуль" невдало розпочав домашній матч з "Лутоном" та несподівано пропустив на 12-й хвилині від Чедозі Огбене.

Проте, по перерві команда Юргена Клоппа довела свою перевагу в класі над одним з аутсайдерів чемпіонату Англії. На 56-й хвилині Вірджіл Ван Дейк зрівняв рахунок. Майже одразу після цього Коді Гакпо вивів лідера АПЛ вперед. А на 71-й хвилині Ліїс Діас зробив перевагу "Ліверпуля" комфортною.

До розгромного рахунок на 90-й хвилині довів Гарві Елліотт.

"Ліверпуль" переміг "Лутон" 4:1, набрав 60 очок та відірвався від найближчого переслідувача" - "Манчестер Сіті" - на 4 пункти. Тертім з 55 балами йде "Арсенал".  "Лутон" з 20 очками залишається у "зоні вильоту" - на 18-й позиції.

Ліверпульці провели гру 26-го туру раніше конкурентів, оскільки 25 лютого на них чекає фінальний матч Кубка ліги проти "Челсі".