"Жирона" завдяки асисту Циганкова обіграла "Осасуну" та вийшла на 2 місце Ла Ліги

У 28-му турі чемпіонату Іспанії з футболу "Жирона" вдома обіграла "Осасуну"

Матч "Жирона" - "Осасуна" закінчився перемогою господарів з рахунком 2:0. На 13-й хвилині Порту відкрив рахунок у матчі завдяки результативній передачі Віктора Циганкова. А наприкінці зустрічі, на 87-й хвилині, Савіо подвоїв перевагу господарів.

Циганков віддав вже четверту результативну передачу у сезоні" На 64-й хвилині Мічел замінив українця через ушкодження. Артем Довбик відіграв 81 хвилину.

У турнірній таблиці Ла Ліги "Жирона" повернула собі друге місце, у команди Довбика та Циганкова 62 очки у 28 поєдинках. "Барселона", яка йде третьою, завоювала 61 пункт.

Лідером чемпіонату Іспанії є "Реал", команда Андрія Луніна набрала 66 очок за 27 матчів.