Гол Ярмоленка приніс "Вест Гему" перемогу над "Рапідом" і вихід в плей-офф Ліги Європи

У 5-му турі групового раунду Ліги Європи англійський "Вест Гем" переміг віденський "Рапід"

Матч закінчився перемогою "Вест Гема" з рахунком 2:0. Головним кривдником "Рапіда" став Андрій Ярмоленко. Український вінгер з'явився на полі з перших хвилин, а наприкінці першого тайму ударом головою відкрив рахунок у зустрічі.

У додатковий час першого тайму Ярмоленко до голу додав ще й зароблений пенальті. Одинадцятиметровий удар українцю пробити не дали, але його реалізував Марк Нобл.

За один тур до кінця групового етапу "Вест Гем" з 13 очками лідирує у своїй групі та гарантовано зіграє у плей-офф. Слідом йде загребське "Динамо" (7 очок), бельгійський "Генк" - третій з 5 балами.

"Рапід" набрав лише 3 пункти і замикає турнірну таблицю групи H.