Голи Мессі та Неймара допомогли ПСЖ виграти перший трофей нового сезону

Голи аргентинця Ліонеля Мессі та бразильця Неймара допомогли ПСЖ перемогти "Нант" у матчі за Суперкубок Франції

У матчі, який відбувався у Тель-Авіві (Ізраїль), Ліонель Мессі відкрив рахунок на 22-й хвилині. Неймар наприкінці першого тайму збільшив перевагу парижан, а по перерві реалізував пенальті. Ще один гол на рахунку Серхіо Рамоса.

ПСЖ переміг "Нант" 4:0 та виграв перший трофей нового сезону. Це клуб зробив під керівництвом нового головного тренера - Крістофа Галтьє, який у липні замінив на посаді аргентинця Маурісіо Почеттіно.

Для Ліонеля Мессі, який перейшов до французького клубу минулого сезону, цей титул став другим з парижанами. Також він став чемпіоном Франції 2021/2022.